0 Baths
8,220 sqft
$899,900
112 Shoreline Avenue NW Canton OH, 44708
Price per sqft
$109.48
Built in
1992
Property size
8,220 sqft
Property type
Commercial
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
5192876
Interior features
Total Bathrooms
0
Exterior features
Lot Size
0.97 Acres
Courtesy of Kiko
©2026 MLS Now. All rights reserved.
Powered byLuxury Presence